Podat projekt

JE TO JEDNODUCHÉ, STAČÍ OPRAVDU PÁR KROKŮ

Aby Váš projekt úspěšně prošel posouzením vhodnosti, proveditelnosti i hlasováním doporučujeme vám si ještě před samotným podáním projektu nastudovat Zásady participativního rozpočtu nebo alespoň základních 6 bodů úspěšného projektu.

1. Sbíráme návrhy na reálné projekty, za které se budete moci jako navrhovatel postavit. Proto svou myšlenku ROZPRACUJTE A POPIŠTE co nejpřesněji.

2. V rámci ROZPOČTU rozepište všechny položky, které je potřeba brát v úvahu. Cenu ověřte u potenciálních dodavatelů. Případně požádejte o pomoc koordinátora. Čím lépe rozpočet zpracujete, tím snažší bude posouzení proveditelnosti projektu a jeho zařazení do hlasování.

3. Klíčovým parametrem je, že všechny projekty mohou být navrhovány POUZE NA MAJETKU A POZEMCÍCH ve vlastnictví města Rudná. Ten si můžete zobrazit na této mapě, je vyznačen okrovou barvou.

4. Ve svém projektu náležitě zdůvodněte prokazatelný VEŘEJNÝ ZÁJEM, který jeho realizací sledujete.

5. PROPAGUJTE svůj projekt a SBÍREJTE podporu při hlasování.

6. Sledujte pravidelně svůj email a internetové stránky, ať Vám neunikne žádná důležitá INFORMACE. Kdykoliv se v případě potřeby obraťte na koordinátora participace, který vám rád s podáváním projektů pomůže.